NIE ZANIŻAJ CELU. ZWIĘKSZ WYSIŁEK

Firma SunUp Fotowoltaika powstała, aby dostarczać kompleksowe usługi związane z instalacjami fotowoltaicznymi.

Wszystko zaczęło się od założyciela Michała Klimka, który zdobywał doświadczenie m.in w takich krajach jak: Malezja, Islandia, Stany Zjednoczone, Szwecja. W czasie ostatnich 15 lat kariery zawodowej prowadził i nadzorował budowę wielu przemysłowych instalacji oczyszczania spalin, nowych bloków energetycznych, po modernizację tankowców LNG w Malezji.

Swą wiedzę i umiejętności zdobywał wśród najlepszych. Dziś dzieli się nimi ze współpracownikami, chcąc w ten sposób ciągle podnosić jakość wykonywanych zadań.

Głównym impulsem do działania w zakresie fotowoltaiki była zmiana w sposobie rozliczania instalacji fotowoltaicznych na linii klient – dystrybutor energii elektrycznej.

Zasadę polegającą na możliwości wykorzystania 80% energii wyprodukowanej przez prosumenta w ciągu rocznego okresu rozliczeniowego, można porównać do posiadania ogromnego akumulatora o sprawności 80% z tą różnicą, że akumulator ten nie zajmuje nam miejsca w budynku, jest kompletnie bezobsługowy i nigdy się nie zepsuje. Ta wizja oraz potencjał drzemiący w nowoczesnych rozwiązaniach energetycznych, sprawiły, że ścieżka rozwoju zawodowego założyciela nabrała nowych, ekologicznych barw.

  • Dotrzymujemy słowa,
  • Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów,
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie z przemysłowych instalacji elektrycznych,
  • Nie stosujemy pozornych oszczędności i pracujemy jedynie na markowych produktach,
  • Nie stosujemy zamienników, ponieważ wiemy, że jest to główna przyczyna awarii i poważnych problemów zarówno dla Inwestora jak i dla nas jako wykonawcy.

Dotrzymywanie słowa jest dla nas kluczową wartością

– Michał Klimek, właściciel –

Dlaczego warto wybrać SunUp fotowoltaikę

Współpracuj z ludźmi którzy mają pasję

Zobacz nasze doświadczenie w międzynarodowych projektach.

To one są dowodem, że nawet w bardzo wymagających i trudnych projektach jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniu.

Sprawdź nasze portfolio – zobacz, co dotąd stworzyliśmy.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy – przedstawimy Ci naszą propozycję. Postaw z nami na jakość i kompetencje.

 

Michał Klimek założyciel

Nie ma takich problemów których nie rozwiążemy

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie i hartowaliśmy ducha. Dzisiaj nie ma dla nas kwestii technicznych, których nie możemy rozwiązać.

Lata na rynku

Wywodzimy się z przemysłu ciężkiego i energetyki zawodowej, co w branży usług fotowoltaicznych jest nie tylko rzadkie, ale przede wszystkim wartościowe. Podczas wielu lat pracy nawiązaliśmy kontakty z najlepszymi specjalistami, w różnych dziedzinach inżynierii. Możemy zawsze zapytać i poprosić o radę osób, do których mamy pełne zaufanie w kwestiach ich profesjonalizmu i wiedzy.

Globalne relacje

Dzięki podróżom po świecie, zdobyliśmy dostęp do rynków zagranicznych. Współpracujemy m.in. z firmami z Chin, skąd importujemy panele fotowoltaiczne. Dzięki bezpośrednim kontaktom z kontrahentami skracamy łańcuch pośredników, wyprzedzając tym samym o krok konkurencję.

Wartość idei jest wtedy, gdy wcielasz ją w życie

– SunUp Fotowoltaika –